nefis
29 آذر 1401 - 16:09

یادواره ۳۳۶ شهید شهرستان پلدختر برگزار می‌شود

پلدختر- سرپرست فرمانداری پلدختر از برگزاری یادواره سرداران و ۳۳۶ شهید این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حمید خادم امروز سه شنبه در جلسه ستاد یادواره سرداران و ۳۳۶ شهید پل‌دختر، اظهار داشت: برنامه‌های متولیان، مدیران و کمیته‌ها باید برای یادواره ۳۳۶ شهید شهرستان و کنگره ۶۵۴۴ شهید استان لرستان به صورت ایجابی، خاص و در خور شأن شهدا و خانواده شهدا باشد.

وی، افزود: تمام مدیران دستگاه‌های اجرایی، اقشار مختلف مردم و هیت‌های مذهبی باید در راستای برگزاری کنگره شهدا پای کار باشند و از همه ظرفیت‌ها در شهرستان استفاده شود و همه با هم در این زمینه هم‌کاری داشته باشند.

سرپرست فرمانداری پل‌دختر، گفت: شهدا به گردن همه ما حق دارند و این شعار نیست، بلکه دینی که شهدا بر ما به ویژه مسئولان قابل وصف نیست و همه نسبت به جان‌فشانی و ایثار آنها مدیون هستیم.

خادم، افزود: بنابراین باید همه باید با تمام توان و با کار مضاعف از هیچ تلاشی در راستای برگزاری یادواره و کنگره شهدا کوتاهی نکنند.

وی، یادآور شد: هر کدام از کمیته‌های یادواره ۳۳۶ شهید شهرستان پل‌دختر، نه تنها بر اساس شرح و وظایف بلکه بسیار فراتر از آن و با نهایت تلاش ظاهر شوند تا پلدختر به نحو احسن و با بهترین برنامه‌ها در کنگره شهدای استان ظاهر شود.

سرپرست فرمانداری پلدختر، هدف از برگزاری یادواره و کنگره شهدا را معرفی شهدا به مردم و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت دانست و افزود: برنامه‌ها در این زمینه نباید به صرف رفع تکلیف باشد و به خاطر اهمیت بسیار زیاد این امر بایدبرنامه‌ها با توجه ویژه برگزار شود.

خادم، گفت: برنامه‌های ویژه یادواره و کنگره شهدا باید به گونه‌ای در سطح جامعه و شهرستان ملموس باشد که تأثیر آن روی هنرمند، جوان، نوجوان، بازاری و اقشار مختلف مردم تحول ایجاد کرده و منشأ برکات معنوی و فرهنگی زیادی باشد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 922667